Gigi Becali recunoaște! A transferat doi jucători fără acordul staff-ului_ „Nimeni nu-i dorea!”

Gigi Becali recunoaște! A transferat doi jucători fără acordul staff-ului_ „Nimeni nu-i dorea!”

ジジ・ベカリも認める! 「誰も望んでいなかった!」とスタッフの同意なしに2選手を移籍させた。

http://www.nicovideo.jp/watch/sm43909555